Kısmetse Olur Cansel Çördük İddialı Pozları ile Sosyal Medyayı Salladı

Yaptığı paylaşımlar ile çok konuşulan Kısmetse Olur programının eski yarışmacısı Cansel Çördük son paylaşımları ile çok konuşuldu.

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur programı ile hayatımıza giren Cansel Çördük, ismini sıkça duyduğumuz isimler arasında yer alıyor.

Kısmetse Olur programında Cansel Çördük, Eser West ile yaşadıkları ilişki ile aklımıza kazınmıştı. Eser ve Cansel ekranlar önünde yaşadıkları aşk ile yarışmada birinci olmuşlardı.

Cansel Çördük, YouTube üzerinden Kısmetse Olur programı tekrar yayınlanmaya başladıktan sonra yıllar boyu süren sessizliğini bozarak yaptığı açıklamalar ile konuşulmuştu.

Kısmetse Olur programına katıldıktan sonra Amerika’ya taşınıp kendine yeni bir hayat kuran isim sosyal medyayı aktif kullanıyor.

Ünlü isim, Amerika’ya taşındıktan sonra hayat tarzını değiştirdi. İddialı pozlarıyla Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile çok konuşuluyor.

Cansel Çördük’ün bu defa sosyal medyada deri kıyafetleri ile yaptığı paylaşımı çok konuşuldu.

Cansel Çörük’ün son paylaşımın bazıları ne gerek vardı derken bazıları beğeni yağmuruna tuttu. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x