İçişleri Bakanı paylaştı: ‘Bu sahne filmde değil Ataşehir’de yaşandı’

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde “muhtar” olduğunu söyleyen bir zanlı, yolda tartıştığı bir kişiyi silahla tehdit etti. Durumu gören polis, yoldan çevirdiği motosikletli ile zanlıyı takip edip önünü keserek yakaladı.

13 Eylül Çarşamba günü İstanbul’da meydana gelen olayda, bir motosikletli ile otomobil sürücüsü arasında tartışma çıktı. Otomobil sürücüsü, “muhtar” olduğunu belirterek motosiklet sürücüsüne silah gösterdi. Yaşananların ardından motosiklet sürücüsü, durumu trafik polisine bildirdi.

Silahını gösteren kişi olay yerinden uzaklaşırken polis ise yoldan geçen başka bir motosiklet sürücüsü Ömer Uğur’u durdurarak aracı takip ettirdi.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Bu sahne bir sinema filminde değil İstanbul Ataşehir’de yaşandı” diyerek motorcu ve Komiser Yardımcısı Çetin Gülen’e teşekkür etti.

Yerlikaya paylaşımında, “Komiser Yardımcımız emniyet aracı ters istikamette kaldığı için bu kez bir kurye motosikletini durdurdu ve peşinde olduğu aracı yakaladı. Olayla ilgili adli işlemler devam ediyor. Görevini layıkıyla yerine getiren Komiser Yardımcımız Çetin Gülen’i tebrik ediyorum. Polisimize yardımcı olan motokurye sürücümüze teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x